Maak kennis met Bart Bollen, coach en trainer bij SAM-Cirkel

 

 

 


In de CHANGERS-Gids vind je vele inspirerende mensen met een mooie missie die bijdragen aan een positievere wereld. Co-CHANGERS  zijn betalende leden die onze beweging steunen en in ruil voor hun steun biedt We are the CHANGE hun “Visibiliteit” en “Verbinding” aan. 
Deze week stel ik graag Bart Bollen van SAM voor. 

Hallo, ik ben Bart Bollen van SAMcirkel, wij organiseren coach-opleidingen voor gevoelontwikkeling en transformatie coaching. De Script-As-Methode (SAM) vormt de basis, aangevuld met chakraleer en -integratie, adem, klank en healing. Verder bieden we workshops aan die zelfinzicht brengen en jou leren loslaten wat je belemmert.

Daarnaast werk ik al 25 jaar als holistisch pshychotherapeut en transformatie coach, waarbij ik al meer dan duizend mensen mocht helpen en begeleiden op hun pad, met een diverse waaier aan problematieken, ziektebeelden, thema’s op mentaal, psychisch, emotioneel, energetisch en spiritueel vlak.

Bart organiseert op 22 juni een SAM-dag. Ik nodig iedereen uit om zich aan te sluiten en meer te leren over persoonlijke en professionele groei!
Ben je benieuwd naar wat het Co-CHANGERS-lidmaatschap inhoudt? Verder op deze website staat alles in detail uitgelegd.

 

Author: Gina De Groote

Uitgever en hoofdredactrice van het online platform met community We are the CHANGE, vroeger CHANGE-magazine. Auteur van het boek My CHANGE. Ook bezielster van het platform DoodGelukkig.

Commentaren